Informacja o rządowym programie praktyk studenckich

Izba Skarbowa w Warszawie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach dostępne są na stronie www.warszawa.apodatkowa.gov.pl w Aktualnościach oraz na stronie oferty.praca.gov.pl. W trakcie praktyk studenci będą mogli nabyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców, takie jak: planowanie i organizacja pracy, komunikacja, współpraca i praca zespołowa, nastawienie na rozwój oraz umiejętności analityczne. Administracja przygotowała tysiące ciekawych ofert praktyk dla studentów.

Szczegółowe informacje o programie praktyk w Izbie Skarbowej i podległych Urzędach Skarbowych można uzyskać pod numerem telefonu 22 56 18 137 oraz adresem mailowym praktyki@mz.mofnet.gov.pl lub magdalena.wozniak@mz.mofnet.gov.pl Więcej informacji o rządowym programie praktyk znajdą Państwo na stronie Departamentu Służby Cywilnej KPRM (http://dsc.kprm.gov.pl/aktualnosci/praktyki-studenckie-w–administracji-rzadovvej-w-2015-roku).