Interesariusze zewnętrzni

Filia MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie ma podpisanych 6 umów o współpracy z interesariuszami zewnętrznymi. Wśród podmiotów zewnętrznych współpracujących ze szkołą znajdują się jednostki administracji samorządowej, rządowej, zakłady budżetowe, podmioty prowadzące działalność gospodarczą, stowarzyszenia wspierające ideę przedsiębiorczości społeczno-gospodarczej subregionu ciechanowskiego.

Do najważniejszych partnerów Filii MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie należą:

• Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
    • Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy – Lokalna Grupa Działania w Ciechanowie
    • Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
    • Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
    • Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
    • Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
    • Europejskie Towarzystwo Rozwoju Kompetencji Społecznych im. Johna Deweya
    • Manhatan Academy w Ciechanowie
    • BGŻ BNP Paribas
    • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
    • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Ciechanowie
    • Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie
    • Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z oo. w Ciechanowie.
    • FAST OIL Sp. z o.o. sp.k. Mława

Interesariusze zewnętrzni są członkami Wydziałowej Komisji d/s Jakości Kształcenia i uczestniczą w jej pracach. W ramach współpracy studenci Filii MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie mają możliwość odbywania praktyk studenckich, uczestniczenia w konferencjach naukowych, debatach, spotkaniach dotyczących ekonomii społecznej, a także szkoleniach i seminariach.