O nas

Filia MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie jest wydzieloną jednostką organizacyjną Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Została powołana do życia w 2001 roku decyzją Ministra Edukacji Narodowej DSW-2-0145-88/AM Rej 60/01 z dnia 29.03.2001 roku.

Misją szkoły w Ciechanowie jest tworzenie warunków do zdobywania wiedzy przez studentów pochodzących z Ciechanowa i okolic.

Filia MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie w swojej ponad 20-letniej działalności doskonale wkomponowała się w funkcjonowanie 46 tys. miasta. Szkoła posiada dobre kontakty z instytucjami samorządowymi szczebla miejskiego i powiatowego.

Wydział prowadzi nauczanie na studiach I stopnia na kierunku zarządzanie z licznymi specjalnościami:

Nasi absolwenci posiadają wiedzę z zakresu nauk ekonomicznych i dyscyplin komplementarnych. Uzyskują również umiejętność analizy otoczenia przedsiębiorstwa, a w szczególności środowiska rynkowego firmy, analizy zasobów wewnętrznych przedsiębiorstwa w tym jego podstawowych strategii marketingowych. Kadrę naukową Filii MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie stanowią doświadczeni pedagodzy o bardzo bogatym dorobku naukowym. Do roku 2022 mury naszej uczelni opuściło ok. 3 tys. absolwentów.