XX-lecie WSM w Warszawie

logo_20

W roku 2015 Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie obchodzi XX-lecie działalności. Patronat nad obchodami tego, jakże doniosłego dla Uczelni wydarzenia sprawuje jej twórca i założyciel prof. Stanisław Dawidziuk, dr h.c.

Bogaty jest program obchodów, o realizacji wszystkich przedsięwzięć będziemy informować w tym miejscu.

Zaczynamy od zaprezentowania Uchwały Senatu WSM w sprawie organizacji obchodów XX-lecia, podajemy skład Komitetu Organizacyjnego, któremu przewodniczy JM Rektor WSM prof. zw. dr hab. Paweł Stanisław Czarnecki.

Prezentujemy historyczny dokument – decyzję Ministra Edukacji Narodowej prof. Ryszarda Czarnego o powołanie do życia Wyższej Szkoły Menedżerskiej.

Publikujemy list do pierwszych absolwentów naszej Uczelni (było ich 48), w którym zapraszamy do udziału w projekcie PIONIERZY. Zapoznajemy studentów z zasadami projektu „Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie – moją uczelnią”, a pracowników naukowych z projektami „Moja książka XX-lecia” oraz „Mój artykuł XX-lecia” wraz z kartami zgłoszenia do udziału w projektach.
Szczególny charakter ma apel Prezydenta WSM i Rektora do pracowników Uczelni o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji AKOGO, dzięki inicjatywie której powstanie klinika Budzik.
Zachęcamy do wchodzenia na naszą stronę!

Uchwała Senatu WSM w sprawie organizacji obchodów XX-lecia

Skład Komitetu Organizacyjnego

Decyzja Ministra Edukacji Narodowej prof. Ryszarda Czarnego o powołanie do życia Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie

List do pierwszych absolwentów naszej uczelni – Projekt PIONIERZY