Pracownicy MANS

Dziekanat Filii MANS w Ciechanowie – godziny pracy

Dyrektor Filii MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie – prof. Jan Rusinek przyjmuje w sprawach studentów w każdy wtorek w godz. 11.00-14.00 (oprócz przerwy wakacyjnej) oraz soboty i niedziele w zależności od planu zajęć. Termin i godzinę spotkania należy wcześniej uzgodnić z pracownikami dziekanatu.

Kanclerz Filii MANS w Warszawie z siedzibą w Ciechanowie – mgr inż.Jerzy Omieciński przyjmuje w sprawach studentów w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10.00-11.00 (oprócz przerwy wakacyjnej). Termin i godzinę spotkania należy wcześniej uzgodnić z pracownikami dziekanatu.

Kierownik dziekanatu – Alicja Omiecińska przyjmuje w sprawach studentów od poniedziałku do piątku w godz. pracy dziekanatu.

Pracownik dziekanatu Monika Falęcka przyjmuje w sprawach studentów od poniedziałku do piątku w godz. pracy dziekanatu oraz w soboty i niedziele wg planu dyżurów (tel. 672 50 61, wew. 10).

Sprawy płatności za szkołę prowadzi Magdalena Masłowska w godz. poniedziałek – piątek 9.00 – 14.00 (tel. 672 50 61, wew. 17).

e-mail: dziekanat@mansciechanow.edu.pl